DoLcE_g

MIRĖ SE VINI NĖ

 

              Mirė se vini nė Tuna, kjo ėshtė webfaqja oficiale e Tuna, kjo webfaqe ėshtė faqe personale.                         

   Nė kėtė webfaqe munde te gjeni gjith ė qka ju e kėrkoni, ne po mundohemi ne maksimum ne kohen tonė te lirė qe te bej ket faqe sa me te mire, pėr vizitoret tanė, qe vizitoret tanė sa me shumė qe te gjej at qe kerkojn per neve ėshtė me mirė

         Kjo webfaqe ėshtė nė dy gjuhė nė at HOLANDISHTĖ & SHQIP, PĖR MOMENTIN KJO WEB-FAQE FUNKSIONON VETUM

NĖ GJUHEN SHQIPE, keni pak durim deri sa ta rregullojm web-faqen nė gjuhen HOLANDEZE ju jeni gjithom  tė MIRĖ SE ARDHURUR nė kėtė webfaqen tonė, nėse keni ndonje pytje apo sygjerim, apo kritik pėr kėtė faqe apo deshironi te dini me shumė pėr ne, na shkruan

Tė nderuar Vizitor(e) dhe miq

 qė nga trash mund tė porositėni edhe pėr faqen webfaqentuaj apo pėr web-faqen e kompanis tuaj web-dizajnin mė tė ri qė eshtė r regulluar nga stafi i web-faqes www.dolce-g.ch.vu web-dizajni kushton:

15€ apo 20$ apo 25chfr, juve ju duhet ta paguni vetum njeher e pėrgjithmon, qė do tė thot 15€ apo 20$ apo 25chfr nuk janė aspak shumė pėrkesi lloji web-dizajni, klikoni kėtu mė poshtė pėr ti shkikuar pak mė shumė lloje tė web-dizajnit  qė esht rreguluar nga stafi i webfaqes TunaDatenschutzerklärung
Gratis Homepage von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!